top of page
  • Yazarın fotoğrafıevrenseldevinim

SAĞLIK REÇETESİ/ SAĞLIK İKSİRİBu reçete Rus bilim adamı Prof.Dr. Hristo Mermersky in reçetesidir binlerce kanser hastasını tedavi etmiştir.

Bu Karışım * Vücüdun tam tedavisi için besindir * Kan damarlarını temizler * Kalbe şifa * Karaciğer ve Böbrekleri temizler * Bağışıklık sistemini güçlendirir * Beyin Fonksiyonunu ve Belleği geliştirir * Kalp krizini önler * Kalp krizi ve İnme geçirmiş insanlar için tam kurtarma sağlar * Tüm kanser çeşitleri için en iyi çaredir.

Malzemeler : ——————– 15 Adet Taze Organik Limon 12 Baş Taze Sarımsak 1 Kg Bal 400 gr Buğday 400 gr Taze ceviz

Filizlenmiş Buğdayın oluşturulması : —————————————- 400 gr Buğdayı bir cam kaba koyun üzerini su ile doldurun.tercihen gece bunu yapın.sabaha kadar beklesin (10 – 12 saat)

Sabah suyu süzün ve buğdayları yıkayın ve su kalmasın diye tekrar süzgeçten süzün sonra süzülmüş buğdayları cam kaba koyun 24 saat bekletin.

24 saat sonra buğdaylar üzerinde 1 – 2 mm uzunluğunda filizler oluşacaktır. (filizlenmiş buğday olacak )

Karışımın hazırlanması : —————————————– Filizlenmiş Buğdayları, Ceviz ve temizlenmiş Sarımsakları iyice ezin ve karıştırın. Sonra Kabuğu ile beraber 5 Limonu ezin ve karıştırın. Diğer 10 Limonun sadece suyunu karıştırın. Bal ekleyin ve tahta kaşıkla karıştırın. Cam kavanoza dökün. ve Buzdolabında 3 gün bekletin.

Buzdolabında 3 gün bekledikten sonra tüketmeye başlayın.

Uygulama : —————————— Bu mucizevi ilaç her yemekten önce ve yatmadan 30 dakika önce alınır. ( Günde 4 defa )


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page